Engin Tezcan

Marka konumlandırma stratejileri geliştiriyor, şirketlerin markalarını tüketicilerin zihninde doğru bir konuma yerleştirmelerine yardım ediyorum.

Bugüne dek çalıştığım reklam ajansları arasında otellerimize en büyük ticari katkıyı yapan, yaptıkları her çalışmada verilecek mesajın yönettikleri markanın ticari amacına hizmet ettiğinden emin olan, kendileri ile çalıştığımız dönemde yaptığımız sosyal medya reklamlarının global istatistiklerin üzerinde tıklanmasını sağlayan, estetik, net, apaçık ve tamamen ticari hedeflere yönelik, son derece verimli işler ortaya koyan sevgili Engin Tezcan’ı takip etmenizi ve yeni yazdığı Kelimelerle Konumlandırma kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Derya Tıkansak, dırector of marketıng & communıcatıons at hılton

Size 5 farklı şekilde yardımcı olabilirim

Kimdir?

17 yıldır reklam sektöründeyim. 10 yılımı M.A.R.K.A. reklam ajansında geçirdim. Stratejist, reklam yazarı, kreatif takım lideri ve strateji direktörü olmak üzere 4 tane kartvizitim oldu.

2015’te strateji direktörüyken istifa edip marka konumlandırma ajansı Capon’u kurdum. 2 yıl Okan Üniversitesi’nde Reklamcılığa Giriş dersleri verdim. Hatırlamadığım kadar çok markayla çalıştım, birçok yeni markanın doğumunda rol aldım. Bir dönem MediaCat’e çok konuştum, o haberler de burada.

Exit mobile version