Engin Tezcan

17 yıldır reklam sektöründeyim. 10 yılımı M.A.R.K.A. reklam ajansında geçirdim. Stratejist, reklam yazarı, kreatif takım lideri ve strateji direktörü olmak üzere 4 tane kartvizitim oldu.

2015’te strateji direktörüyken istifa edip marka konumlandırma ajansı Capon’u kurdum. 2 yıl Okan Üniversitesi’nde Reklamcılığa Giriş dersleri verdim. Hatırlamadığım kadar çok markayla çalıştım, birçok yeni markanın doğumunda rol aldım.

Bir dönem sektör dergisi MediaCat’e çok konuştum, o haberler de burada.


💡
"Bugüne dek çalıştığım reklam ajansları arasında otellerimize en büyük ticari katkıyı yapan, yaptıkları her çalışmada verilecek mesajın yönettikleri markanın ticari amacına hizmet ettiğinden emin olan, kendileri ile çalıştığımız dönemde yaptığımız sosyal medya reklamlarının global istatistiklerin üzerinde tıklanmasını sağlayan, estetik, net, apaçık ve tamamen ticari hedeflere yönelik, son derece verimli işler ortaya koyan sevgili Engin Tezcan'ı takip etmenizi ve yeni yazdığı Kelimelerle Konumlandırma kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederim." Derya Tıkansak, Director of Marketing & Communications at Hilton

Harika! Başarıyla kaydoldunuz.
Tekrar hoşgeldin! Başarıyla giriş yaptın.
Engin Tezcan sitesine başarıyla abone oldun.
Bağlantınızın süresi doldu.
Başarı! Oturum açmak için sihirli bağlantı için e-postanızı kontrol edin.
Başarılı! Faturalandırma bilgilerin güncellendi.
Faturalandırma bilgileriniz güncellenemedi.